Autor Tema: Splet nesrećnih okolnosti  (Pročitano 1151 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Brkić Saša

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Jan 2014
  • Lokacija: Aleksandrovac Župski, Novaci
  • Starost: 36
  • Poruke: 204
  • Pol: Muškarac
  • NISTA NIJE TOLIKO DOBRO KAO USPEH!!!
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Aleksandrovac Župski, Selo Novaci 233mnv
Splet nesrećnih okolnosti
« poslato: Mart 06, 2020, 18:22:19 »
Godine 2012-te sam imao povredu i operaciju na Urgentnom centru u Beogradu. Po izlasku sa urgentnog centra pojavile su se neke postoperativne komplikacije i bivam smešten na infektivnu kliniku Kc Srbije. Tu upoznajem čoveka iz sela Orašje kod Velike Plane. I tako pričamo razgovaramo o svemu i svačemu i jednom prilikom on meni pomene kako mu je neka prikolica u banatu i nema ko da mu je vrati kući. Kroz razgovor ja shvatim da su mu pčele na suncokretovoj paši u banatu. I Tako počne mene da interesuje pčelarenje i ja sa milion pitanja a Mića sa dva miliona odgovora. Ostajali bi budni do kasno noću pričajući o pčelama i pčelarenju. I tada je nešto prelomilo u meni i  rekao sam sebi da ću se oprobati u tom poslu, i posle godinu dana po povratku iz Beograda kući kupim prva društva. Eto u bolnici mi nije bilo prijatno ni najmanje ali ipak ispade nešto dobro iz toga...

Van mreže Đoko Zečević

  • Administrator
  • *****
  • Član na forumu od: Maj 2011
  • Lokacija: Zlatar - Nova Varoš
  • Starost: 76
  • Poruke: 9081
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Zlatar planina (Bakalovina-Komarani) - 1200m
  • Tip košnice: DB 10-to ramne
Odg: Splet nesrećnih okolnosti
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2020, 13:55:34 »
Pa eto Saša ti si tako počeo a mnogi takođe na različite nači9ne i u različitim povodima!
Važno je da nisi odustao od zamisli i da vrlo ozbiljno radiš na polju pčelarstva.

Van mreže Brkić Saša

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Jan 2014
  • Lokacija: Aleksandrovac Župski, Novaci
  • Starost: 36
  • Poruke: 204
  • Pol: Muškarac
  • NISTA NIJE TOLIKO DOBRO KAO USPEH!!!
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Aleksandrovac Župski, Selo Novaci 233mnv
Odg: Splet nesrećnih okolnosti
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2020, 17:44:30 »
Pa trudim se mada nešto me i nije htelo baš baš, tako da se spremam za jedan novi početak posle bagremove paše ali otom potom!!!