Autor Tema: Miroljub Boban Čevrljaković na Zlataru  (Pročitano 750 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Đoko Zečević

  • Administrator
  • *****
  • Član na forumu od: Maj 2011
  • Lokacija: Zlatar - Nova Varoš
  • Starost: 76
  • Poruke: 9082
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Zlatar planina (Bakalovina-Komarani) - 1200m
  • Tip košnice: DB 10-to ramne
Miroljub Boban Čevrljaković na Zlataru
« poslato: Jun 27, 2020, 23:27:29 »
Na moju veliku radost, moj dobri prijatelj, kolega i član našeg foruma Miroljub Čevrljaković iz Aleksandrovca  sa suprugom Ljiljanom i sinom Igorom  bio je moj drag gost.
Miroljubu je ovo drugi put da poseti moj dom i moje pčelinjake!
Ovaj put smo obišli tri lokacije gde mi se društva nalaze a i podružili se na Uvačkom jezeru i uživali u umetničkim letovima letu beloglavih supova!
Mojoj supruzi Borjanki i meni bilo je pravo zadovoljstvo družiti se sa dragim prijateljima.
Boban je video moje rojeve koji su namenjeni tržištu a i seleći pčelinjak u Lazovićima kao i stacionarni u Gaju!
Maravno pogledao je i moj način održavanja pčelinjih zajednica u životu pomoću kristalnog šećera, što i on praktikuje ove godine, kako mi je rekao!
Danas nas je poslužilo vreme bez kiše (prvi dan), pa smo sedeli i ručali pod našom lozom u dvorištu a Bole i ja smo apetit popravljali sa mučenicom starom 34 godine!
Naravno Igor je vozač pa smo bili opušteni i uživali u druženju prvaih prijatelja.
Uzvratna poseta je dogovorena za Župsku berbu a ako se ukaže prilika i ranije.
Hvala vam dragi prijatelji na poseti.