Autor Tema: Дружење код администратора  (Pročitano 1960 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vasiljević Dejan

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Avg 2013
  • Lokacija: Novi Sad
  • Starost: 57
  • Poruke: 201
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Novi Sad, Fruška Gora 220m.n.v.
Дружење код администратора
« poslato: April 12, 2015, 20:14:35 »
Искористио сам прилику и боравак у Ваљеву, те сам посетио нашег администратора Драгана Милићевића. Затекао сам га како "куцка" рамове и наставке. Своју штампарију за кратко је трансформисао у столарску радионицу. У том је пристигао и колега Александар Ранковић који је дошао по своја прва 3 друштва да преузме тј. купи од Драгана. Надам се да ће Аца поставити слике из пчелињака и да ћемо чути прве утиске после постављања у његов стационар. Нека му је срећно и берићетно.
Поздрав!
Nije važno što ne činimo dobro, važno je da ne činimo zlo.

“Derviš i smrt” - Meša Selimović

Van mreže Ranković Aleksndar

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Feb 2015
  • Lokacija: Beograd
  • Starost: 46
  • Poruke: 113
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Koceljeva 200 mnv
Odg: Дружење код администратора
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2015, 21:52:04 »
Posle duzeg upoznavanja preko mobilnog sokocala konacno odoh put Valjeva da preuzmem svoja prva tri  drustva kod naseg adm. Dragana gde sretoh jos jednog forumasa Dejana  :) brzo uz pice nacesmo razne pcelarske teme i da nisam dosao "zbog posla" uhvatila bi nas noc  :D  Dragan je ne sebicno delio savete kako,kada i sta uraditi dok sam ja upijao kao sundjer male tajbe velikih majstora. Kod pcelinjaka me je iznenadila ljubav koju Dragan gaji prema nasim ljubimcima i kako ni sitnice ne prepusta slucaju.Upakovasmo kosnice kad su se sve izletnice vratile "kuci" i spakovasmo ih u kola gde nas vec saceka mrak.Pozdravismo se lepo do sledeceg vidjenja a ja odoh svojim poslom i tako postadoh pcelar  :D  Sutradan sam se prijatno obradovao jacinom zajednice koja je prosto jurisala da donese polen i nektar sa rascvetalog voca i raznog livadskog cveca,inace kod Dragana jos nije tako rascvetalo zbog visinske razlike kao kod mene....

Van mreže Mihajlović Verica

  • Urednik
  • *****
  • Član na forumu od: Okt 2011
  • Starost: 59
  • Poruke: 4327
  • Pol: Žena
  • Čuvaj se bijesa strpljivog čovjeka. – Džon Driden
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Doljevac n.v 195m; DB-50kom; pč.staž 20god
Odg: Дружење код администратора
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2015, 20:57:40 »
.....Pozdravismo se lepo do sledeceg vidjenja a ja odoh svojim poslom i tako postadoh pcelar  :D
Sa srećom i medno kolega !

Van mreže Ranković Aleksndar

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Feb 2015
  • Lokacija: Beograd
  • Starost: 46
  • Poruke: 113
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Koceljeva 200 mnv
Odg: Дружење код администратора
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2015, 22:37:58 »
Hvala Verice  :)