Autor Tema: Forum prešao 2600 članova!  (Pročitano 1801 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Đoko Zečević

  • Administrator
  • *****
  • Član na forumu od: Maj 2011
  • Lokacija: Zlatar - Nova Varoš
  • Starost: 76
  • Poruke: 9082
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Zlatar planina (Bakalovina-Komarani) - 1200m
  • Tip košnice: DB 10-to ramne
Forum prešao 2600 članova!
« poslato: Mart 21, 2015, 09:27:24 »
Za vrlo kratko vreme naš forum je dobio preko 200 novih članova!
Od 02.03. učlanjeno je 116 članova iliti za 18 dana što u proseku iznosi preko 6 novih članova dnevno!
Kuriozitet je da je juče, 20. marta urednik Dragan učlanio 20 novih članova!
Sada je Sistem Administrator uradio opcije da se upisuje prvo prezime pa ime a i ne može prijava za registraciju proći bez ugradnje datuma rođenja!
Ostaje obaveza da izradimo način unošenja lične fotografije u svoj profil?

Ove poruke mogu pročitati i gosti, pa još jednom molim sve novoprijavljene da u zahtev ugrađuju puno prezime i ime
kao i da pripreme ličnu fotografiju za svoj profil.
Samo tako će osloboditi mene i Urednika da imamo manje posla obaveštavajući prijavljene da pošalju podatke.

Ono što sam već najavio jeste da se radi na novinama koje će svakako poboljšati naš forum u tehničkom smislu.
Hvala Sistem Administratoru na tome.

Pozdrav Kolegama

Van mreže Механџиски Звонко

  • Larva
  • ***
  • Član na forumu od: Avg 2013
  • Lokacija: Берово, Македонија
  • Starost: 57
  • Poruke: 154
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Македонија, Малешевски Планини, Туртела 1300мнв
Odg: Forum prešao 2600 članova!
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2015, 11:15:40 »
Искрене честитке.Много пута сам дао своје мишљење за наш форум али опет чу речи-Само ВЕЛИКИ људи могу да доживе то што сте доживели и да су искрено поносни на овај успех.Велика људскост,искреност и поштовање према сваког члана без разлике на године старости, године искуства у пчеларењу и без никакве друге предрасуде су довели до тај успех на наш форум.Поносан сам што сам члан ове велике породице и захвалан до неба на наш домачин и свих наших колега.Поздрав.
Тrazi srechu u poslu, a ne u nadu.
Briga jede choveka ko rdja gvozdje.

Van mreže Đoko Zečević

  • Administrator
  • *****
  • Član na forumu od: Maj 2011
  • Lokacija: Zlatar - Nova Varoš
  • Starost: 76
  • Poruke: 9082
  • Pol: Muškarac
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Zlatar planina (Bakalovina-Komarani) - 1200m
  • Tip košnice: DB 10-to ramne
Odg: Forum prešao 2600 članova!
« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2015, 14:31:18 »
Evo Kolege kako je nepoštovanje Pravilnika koji je prilikom popune obrasca za registraciju na našem forumu svima na prvoj strani dostupan!
Čak nema daljeg prolaza ako se ne prihvati Pravilnik, u kome sve jasno i glasno piše i to ono ključno crvenim slovima!
Ali na žalost meni je jedan (pošten je bio), napisao da ni slova nije pročitao, a saglasio se i poslao pseudonim za registraciju!?
Ovo je i veliko nepoštovanje mene kao domaćina foruma i ruganje mom gostoprimstvu!

Naravno svakome od ovih na slici sam poslao, uz puno poštovanje zahtev na lični meil, da dopune podatke,
ali ne jedan jedini mi nije poslao odgovor!?
A moje i Draganovo vreme (urednik koji mi pomaže i odobrava članstvo), niko od njih ne ceni...na žalost!

A evo i dve sličice o novim članovima sa svim podacima (osim lične fotografije, koja je zatražena...neki su odmah poslali), učlanjenja za dane 20,21,22. marta!
Dana 21 i 22. marta učlanjeno je novih 35 pčelara na forum!
Dragan je imao 20 učlanjenja ali juče sam ja imao 22 učlanjenja!

Eto sa kakvim se situacijama susrećemo kao Urednici i administratori ovog našeg pčelarskog sajta!?

Mnogo puta, nimalo prijatno!

Ovo je pisano informacije radi članstvu i radi uvida u ono sa čime se susrećemo...naravno za džab - džabe!
A ja se lično sekiram zbog tuđih hirova!



Van mreže Bjelić Milanko

  • Matica
  • ******
  • Član na forumu od: Mar 2012
  • Lokacija: Nova Varos - Rutoše
  • Starost: 64
  • Poruke: 827
  • Pol: Muškarac
  • Ko HOCE nadje nacin-Ko NECE nadje razlog
  • Lokacija pčelinjaka i nadmorska visina: Nova Varoš, Rutose 740m n/v
  • Tip košnice: DB
Odg: Forum prešao 2600 članova!
« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2015, 16:10:34 »
Ч Е С Т И Т А М   Домаћину форума БП Пчеларење на преданом раду.
Хвала свим члановима овога форума-ове  ВЕЛИКЕ породице.-Е то је потврда колико заиста овај форум вреди.
Да је заиста тако.Свакодневно стижу потврде јер се чланство из дана у дан увећава.
Када смо прошлог месеца полазили на Државни сајам пчеларства у Бгд.тада ми наш домаћин форума Гдин.Ђоко рече да форум броји нешто мало преко 2000.хиљаде чланова.Ја му пожелех успех у даљем раду са жељом да за наредни сајам буде макар три хиљаде.
А ево те 3000.хиљадарке ће изгледа ми достићи већ са цветањем багрема.Браво пчелари!!!